Меню ➡
Угода користувача
ГАРАНТІЇ, ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ
Повернення придбаної на нашому сайті продукції – у рамках Закону "Про захист прав споживачів".

Ми надаємо гарантію повернення коштів за придбаний товар, якщо Клієнт вимагатиме цього протягом 14 днів з моменту отримання товару на пошті.

Для оформлення повернення товарів, а також для уточнення питань щодо оформлення повернення звертайтесь за телефоном +38 068 601 60 55 або поштою avtovinmail@gmail.com.

Термін розгляду заявок складає 1 робочий день.


Сума, сплачена за товар, повертається на ім'я Платника таким самим способом, яким вона була внесена. Для повернення коштів необхідно надіслати на пошту avtovinmail@gmail.com скан-копію витратної накладної, яка надається кожному Клієнту разом із товаром.

Обмін та повернення товару належної якості.


Обмін та повернення буде здійснено за умови, що товар не був у вжитку, збережено його товарний, зовнішній вигляд та споживчі властивості, витрати на доставку, пересилання виконуються за рахунок Покупця. Для того, щоб повернутися товар, відправте його на Нову пошту

Склад: 1, Місто Чернівці на ім'я Велиженков Максим.

Обмін та повернення товару неналежної якості.

Якщо Ви отримали товар неналежної якості з дефектом, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей, Ви маєте право повернути або обміняти такий товар, у цьому випадку витрати на доставку, пересилання виконуються за рахунок продавця.

Не підлягають обміну та поверненню виробу, виготовлені в індивідуальному порядку за розміром або з параметрами, визначеними Замовником за винятком товарів з дефектами.

Каталог автономерів
Консультаційний центр